USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show

ex. Master Curitiba Hotel - Centro - A 2km Do Batel

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-31
2026-09-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show 3*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

 Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο

Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα

 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show προσφέρει 192 δωμάτια περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο του Ολοκαυτώματος.

Κατά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο, μπορείτε να ανακαλύψετε το Μουσείο Oscar Niemeyer, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια, ή να επισκεφθείτε αθλητικούς χώρους όπως το Στάδιο Χοακίμ Αμέρικο Γκιμαράες, που είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Το ξενοδοχείο απέχει περίπου 1 χλμ. από το Εμπορικό Κέντρο Shopping Estacao και μόνο 450 μέτρα από το Ομοσπονδιακό Πανεπιστήμιο του Παρανά. Santuário de Nossa Senhora de Guadalupe βρίσκεται επίσης σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια. Η στάση λεωφορείων Tubo Praca Expedicionario βρίσκεται σε κοντινή απόσταση, 350 μέτρα από το Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show.

Τα δωμάτια του ξενοδοχείου περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και εγκαταστάσεις πολυμέσων με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Είναι εξοπλισμένα με γραφείο εργασίας, καθώς και με μίνι μπαρ-ψυγείο. Διαθέτουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Comendadoras Grill απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show 3 αστέρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Εμπορικό Κέντρο Novo Batel
    2,3 χλμ.
  • German Woods
    3,9 χλμ.
  • Βοτανικοί Κήποι
    2,7 χλμ.
  • Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης
    1,2 χλμ.
  • Μουσείο Oscar Niemeyer
    2,3 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Mueller
    1,2 χλμ.
  • Ανάκτορο Cristal
    2,8 χλμ.
  • Arena da Baixada Stadium
    2,5 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Afonso Pena
    17 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Μπάνιο για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων

Στο δωμάτιο

  • Μίνι μπαρ
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Νεροχύτης στο δωμάτιο
  • LCD TV
  • Παρκέ δάπεδο

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show;

    Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • 🚗

    Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show;

    Τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show παρέχει χώρος στάθμευσης.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show;

    Οι τιμές στο τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show ξεκινούν από 26$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show;

    Τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show δέχεται:
    • American Express
    • MasterCard
    • Visa
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;

    Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Κλασικό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια, Κλασικό δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Κλασικό οικογενειακό δωμάτιο.
  • Τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show διαθέτει δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις, πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και μπάνια για ΑμεΑ. Για να κάνετε κάποιο αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.
  • 📱

    Σε τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show έχει ανέσεις για επιχειρηματίες;

    Τo Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show παρέχει παροχές τηλεδιάσκεψης και γραφείο καθώς και αίθουσες συναντήσεων.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-31
2026-09-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Master Curitiba Hotel - 1,6 Km Do Estadio Couto Pereira - Show, Βραζιλία

Rua Francisco Torres, 285, Κουριτίμπα, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-em-suldobrasil.com

All rights reserved